PROFESYONEL YAKLAŞIM

Masallar Diyarı Anaokulu , sekiz yıl çalışma ortalamasına sahip kaliteli ve tecrübeli eğitmen kadrosuna sahiptir. 1999 yılından beri çocuklarımızın geleceğine şekil vermektedir.  Tüm öğretmenlerimiz meslek lisesi Çocuk Gelişimi mezunu olup alanlarında üniversite eğitimlerini tamamlamış ya da halen devam etmektedirler. Ekibimizin eğitim durumları ile ilgili detaylı bilgiye kadromuz başlığından ulaşabilirsiniz.  Tüm öğretmenlerimiz Eğitim eğitimi konusunda deneyimlidir ve uzun yıllardır pek çok genç bireyi yetiştirmişlerdir.
Masallar Diyarı Anaokulu Branş dersleri eğitmen seçimlerinde de son derece dikkatli davranarak alanında kariyerli ve en iyi eğitmenlerle çalışmaya özen göstermektedir.

Okulumuzda her alanda alınacak kararlar profesyonellere danışılarak verilir. Sağlık, beslenme, eğitim, çocuk gelişimi gibi tüm alanlarda uzmanların görüşleri dikkate alınır.

Çocuklarımız ile ilgili en ufak farklılık ya da program değişikliği gerekliliği okul, aile ve pedagog arasında yapılan görüşme sonucunda çıkan karar ile kesinleştirilir. Uygun olmayan çocuklar farklı programlara alınmaz ya da önerilmez.

Butik bir okul olmanın avantajlarını kullanarak mevcut en iyi eğitim kalitesi ile mutlu aileler başarılı bireyler yetiştirmiş olmaktan gurur duyar. Masallar Diyarı anaokulu yüzlerce gerçek veli referanslarına sahip bir okuldur.

0533 320 01 12
Başak Mah. Melodi Sok. No:18 Daire:3/02 Başakşehir/İstanbul